fbpx

Planuj, wyznaczaj i organizuj swoje trasy za pomocą jednego, prostego narzędzia

Czy wiesz, że odtąd planowanie trasy motocyklowej i porozumiewanie się z innymi motocyklistami nie będzie wymagało kilku osobnych aplikacji? Wystarczy jedno narzędzie, by planować swoje trasy, wyznaczać je, szukać znajomych do wspólnego przejazdu i rejestrować przejechane kilometry.

planowanie trasy motocyklowej

Zarejestruj się i... działaj!

Korzystanie z naszej aplikacji jest niezwykle proste. Jedyne co należy zrobić po jej pobraniu i zainstalowaniu, to utworzyć swoje konto użytkownika. Odtąd, po zakończeniu procesu rejestracji, będziesz mógł korzystać z wszystkich funkcjonalności programu. Zapraszamy Cię do prześledzenia jego podstawowych funkcji.

przydatne aplikacje dla motocyklistów, aplikacja trasy motocyklowe

Zaplanuj trasę i wyznacz ją

Gdy już utworzysz swoje konto użytkownika, będziesz mógł zaplanować i wyznaczyć swoją pierwszą trasę motocyklową. Jak to zrobić? Dzięki nakładce Google Maps, będziesz mógł to w zasadzie tak samo, jak na klasycznej nawigacji samochodowej. Określ punkt początkowy, pośredni i końcowy a następnie przypisz do swojej trasy określone atrybuty. Zdefiniuj, jakie miejsca chcesz po drodze odwiedzić, określ datę przejazdu, a także oznacz cel danej trasy. Wyznaczanie tras motocyklowych jeszcze nigdy nie było takie proste.

rejestrator tras motocyklowych

Wyszukaj trasy innych

Odtąd wszyscy użytkownicy systemu będą mogli czerpać informacje o Twojej trasie. Pamiętaj, by w międzyczasie określić maksymalną liczbę osób, które mogłyby pojechać z Tobą. Na tej podstawie będziesz mógł wyszukiwać również trasy motocyklowe innych osób. O tym, jakie to proste, przekonasz się korzystając z naszego narzędzia. Nie zapomnij, by zdefiniować maksymalny promień, w którym aplikacja będzie przeszukiwała dostępne trasy. Dzięki temu, łatwiej odszukasz innych znajomych.

wyznaczanie tras motocyklowych

Rejestruj swoje osiągnięcia

Program posiada również zaawansowany i rozbudowany rejestrator tras motocyklowych. Dzięki niemu będziesz mógł zapisywać przejechane przez siebie trasy, budując jednocześnie reputację solidnego motocyklisty. Odtąd będziesz mógł pochwalić się nimi wśród swoich znajomych i to zarówno wewnątrz społeczności, jak i poza nią.

Już teraz wypróbuj możliwości naszego narzędzia. Przekonasz się, że warto to zrobić!