fbpx

Poznaj możliwości naszej aplikacji!

Jeśli jesteś pasjonatem jednośladów i chcesz przekonać się, jak działa najlepsza aplikacja trasy motocyklowe tworzona przez motocyklistów i dla motocyklistów, koniecznie skorzystaj z potencjału naszego narzędzia. W kilku punktach powiemy Ci, dlaczego warto to zrobić.

przydatne aplikacje dla motocyklistów, aplikacja trasy motocyklowe

Wyznaczaj swoje trasy

Dotychczas wszystkie przydatne aplikacje dla motocyklistów, opierały się przede wszystkim na współpracy z mapami Google i obsłudze nawigacji satelitarnej. My poszliśmy o krok dalej. Stworzyliśmy narzędzie, w którym możesz wytyczać swoje trasy, udostępniać je w internecie a także w ramach których możesz spotykać się z innymi motocyklistami, dzielącymi tą samą pasję, co Ty.

aplikacja trasy motocyklowe

Szukaj znajomych

Nasza aplikacja oferuje możliwość kompleksowej konfiguracji każdej z tras. W ramach niej, nie ograniczasz się wyłącznie do punktu początkowego, docelowego, bądź końcowego. W ustawieniach możesz na przykład podać maksymalną liczbę osób, z którymi chcesz jeździć, bądź styl jazdy, który preferujesz. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, by znaleźć nowych znajomych i wybrać się z nimi na zlot motocyklowy.

rejestrator tras motocyklowych

Szukaj dostępnych tras

W ramach naszego narzędzia, możesz też wyszukiwać trasy innych motocyklistów, na podstawie złożonej wyszukiwarki. Wystarczy, że określisz swoją pozycję i wyszukasz trasy osób, które w najbliższym czasie pojawią się w Twojej okolicy. Gdy już znajdziesz kogoś, wyślij do niego prośbę o akceptację. Jeśli dany Użytkownik odpowie na nią pozytywnie, będziecie mogli się spotkać w wybranym miejscu trasy.

Rozmawiaj z innymi

Nasza aplikacja trasy motocyklowe posiada również zaimplementowany czat, w ramach którego możesz porozumiewać się z innymi użytkownikami. Wybieracie się na zloty motocyklowe, ale nie wiecie, czy odnajdziecie się na trasie? Dzięki zaawansowanemu komunikatorowi, będziecie mogli zdefiniować pomiędzy sobą wszystkie szczegóły przejazdu i – jeśli zajdzie taka potrzeba – odnajdziecie swoją lokalizację.

Pobierz naszą aplikację, zarejestruj się w niej i odkrywaj uroki wspólnej jazdy motocyklem. Odkrywaj swoją motocyklową pasję na nowo!